شرکت هواپیمایی بین المللی اوکراین (UIA)

در حال حاضریکی از ارزان ترین و اقتصادی ترین مسیر پروازی از تهران به پکن را این خط هوای ارایه میدهد که بطور میانگین هزینه یک بلیط دوسره حدود ۴۰۰ دلار میشود.لازم بذکر است که مسافرین عادی (Normal Passengers) دو(۲) بسته حداکثر به وزن 23 کیلوگرم (23 KG) در ابعاد کلی (طول، عرض و ارتفاع) 158 سانتی متر میتوانند داشته باشند.

شرکت هواپیمایی بین المللی اوکراین (UIA)

 

معرفی

هواپیمایی بین المللی اوکراین تنها شرکت هواپیمایی ملی و تحت پرچم کشور اوکراین به شمار می رود که در سال 1992 میلادی راه اندازی شد و اکنون به عنوان بزرگ ترین خط هوایی این کشور به شمار می رود. این شرکت در حال حاضر روزانه به ۷۵ مقصد در قاره های اروپا، آفریقا، آسیا، خاورمیانه و ایالات متحده آمریکا پرواز مستقیم دارد.

دفتر مرکزی این شرکت در پایتخت اوکراین شهر کی یف، قرار دارد و پروازهای این شرکت از فرودگاه بین ‌المللی بوریسپیل، بزرگ ترین فرودگاه این شهر به سایر مقاصد داخلی و بین المللی انجام می شود. هواپیمایی اکراین یکی از پر طرف دارترین خطوط هوایی خارجی مستقر در کشور ایران می باشد. در حال حاضر هواپیمایی بین المللی اکراین با نام اختصاری UIA با پروازهای مستقیم هفتگی از تهران به کی یف یکی از بهترین گزینه های شما مسافران عزیز ایرانی برای پرواز به قاره ی اروپا با کم ترین زمان توقف در فرودگاه بین المللی بوریسپیل کیف می باشد.

این شرکت همچنین قابلیت اتصال به بیش از سه هزار مقصد بین المللی در سراسر جهان از طریق قراردادهای بین خطوط هوایی (Interline Agreement) را دارا می باشد. UIA از نظر امنیت و قابلیت اطمینان در پرواز و نیز وقت شناسی و توجه به جزییات و ارایه سرویس های لازم به مسافران منطبق با استانداردهای اروپایی به همراه مهمان نوازی سنتی اوکراینی با رایه نرخ های رقابتی بسیار مشهور می باشد. UIA در بین کشورهای مستقل مشترک المنافع اولین خط هوایی می باشد که گواهینامه بازرسی ایمنی عملیاتی یاتا به نام آیوسا (IOSA) را دریافت نموده و در سال 2015 میلادی این گواهینامه را با موفقیت تجدید نموده است.

ناوگان پروازی UIA را در حال حاضر بیست و یک فروند انواع هواپیمای بویینگ 737 در مدل های 300/500/700/800/900 ، چهار فروند هواپیمای امبرایر برزیلی (Embraer) و نیز چهار فروند هواپیمای پهن پیکر بویینگ 767 تشکیل می دهد که برای مسیرهای دوربرد (Long Range) به مقاصد مختلف پروازی از آن ها استفاده می شود. UIA علاوه بر عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) یکی از اعضای انجمن خطوط هوایی اروپایی (AEA) نیز می باشد. از مزایای رقابتی این ایرلاین می توان به ایمنی و امنیت پروازی بالا، ارایه زمان بندی مناسب پرواز، حداقل زمان توقف در کیف در پروازهای اتصالی (Connection Flight)؛ عرضه ی نرخ های رقابتی و نیز امتیازات ویژه برای مسافران بیزنس کلاس و کثیر السفر (Frequent Flyer) در باشگاه پانوراما (Panorama Club) اشاره کرد. از امتیازات ویژه ی این باشگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

پرواز تهران - کیف - پکن در حال حاضر ارزان ترین و اقتصادی ترین مسیر پروازی از تهران به پکن را این خط هوای ارایه میدهد که بطور میانگین هزینه یک بلیط دوسره حدود ۴۰۰ دلار میشود.لازم بذکر است که مسافرین عادی (Normal Passengers) دو(۲) بسته حداکثر به وزن 23 کیلوگرم (23 KG) در ابعاد کلی (طول، عرض و ارتفاع) 158 سانتی متر میتوانند داشته باشند.

نقاط تماس با دفتر هواپیمایی اکراین اینترنشنال-UIA در تهران آدرس : ایران تهران میدان ونک ابتدای خیابان ولیعصر برج نگار طبقه نهم واحد ۱۰ شماره تلفن: ۰۰۹۸۲۱۸۸۱۹۶۸۴۳ شماره تلفن: ۰۰۹۸۲۱۸۸۱۹۶۸۲۸ ایمیل: Iranmarketing@flyuia.com وبگاه فارسی: iranuia.ir وبگاه بین المللی: www.flyuia.com

 

 

برچسب ها: دانشجویی  تجاری  گردشگری 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1