شرکت هواپیمایی ایرفلوت (aeroflot)

ایرفلوت در حال حاضر 129 مقصد در جهان دارد که تهران هم جزو آنهاست و در حال حاضر چهار روز در هفته شرکت های هواپیمایی «ایرفلوت» بین دو کشور پرواز می کنند. وازنظر هزینه جز بهترین گزینه ها می باشد.لازم بذکر است مقصد شانگهای با ایرلاین ایرفلوت مدت زمان تقریبی پرواز ۱۴ساعت و ۰۵ دقیقه و مسیر پروازی آن فرودگاه مسکو روسیه ، فرودگاه شانگهای می باشد. علاوه بر آن به مقاصد گوانجو و هنگ کنگ نیز پرواز دارد.

شرکت هواپیمایی ایرفلوت (aeroflot)

 

معرفی

ایرفلوت (aeroflot) هواپیمایی حامل پرچم روسیه و بزرگ‌ترین ایرلاین این کشور است که ریشه‌های تأسیس آن به سال ۱۹۲۳ بر می‌گردد. این شرکت هواپیمایی که یکی از قدیمی‌ترین ایرلاین های جهان است، در زمان اتحاد جماهیر شوروی، ایرلاین ملی این کشور محسوب می‌شد و بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی جهان بود.

ایرفلوت در آن دوره به صورت کاملا دولتی اداره می‌شد اما پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، از یک شرکت کاملا دولتی به شرکتی نیمه‌خصوصی (با تعلق داشتن ۵۱ درصد از سهام آن به دولت) تبدیل شد. این ایرلاین که قطب اصلی‌اش فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو است، در سال ۲۰۰۶ به sky team پیوست و یکی از ۱۰ عضو alliance شد. همچنین در سال ۲۰۰۷ ایرفلوت به عنوان نوزدهمین شرکت هواپیمایی سودآور جهان انتخاب شد. این شرکت هواپیمایی تا سال ۲۰۱۳، ۳۰۳۲۸ کارمند داشت.

ایرفلوت در حال حاضر ۱۲۹ مقصد در جهان دارد که تهران هم یکی از آنهاست و از تاریخ دسامبر ۲۰۱۳، آئروفلوت پروازهای مسافربری و باربری از مبدأ فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو به ۱۲۹ مقصد را انجام می‌دهد. ناوگان شرکت هواپیمایی ایرفلوت در طول تاریخ فعالیت این ایرلاین از هواپیماهایی تشکیل‌شده بود که توسط تولیدکنندگان اتحاد جماهیر شوروی (توپولف، ایلیوشین و آنتونوف) ساخته می‌شدند. اما پس از فروپاشی شوروی ایرفلوت اقدام به جایگزین کردن هواپیماهای خود با هواپیماهای غربی و مدرن از جمله بویینگ و ایرباس و سوخوی سوپرجت کرده است.

پرواز تهران - مسکو - پکن ایرفلوت در حال حاضر 129 مقصد در جهان دارد که تهران هم جزو آنهاست و در حال حاضر چهار روز در هفته شرکت های هواپیمایی «ایرفلوت» بین دو کشور پرواز می کنند. وازنظر هزینه جز بهترین گزینه ها می باشد.لازم بذکر است مقصد شانگهای با ایرلاین ایرفلوت مدت زمان تقریبی پرواز ۱۴ساعت و ۰۵ دقیقه و مسیر پروازی آن فرودگاه مسکو روسیه ، فرودگاه شانگهای می باشد. علاوه بر آن به مقاصد گوانجو و هنگ کنگ نیز پرواز دارد.

نقاط تماس دفتر هواپیمایی ایرفلوت -AEROFLOT در تهران

آدرس : ایران تهران میدان گلها خیابان فتحی شقاقی غربی پلاک ۸۳ واحد ۱ دفترهواپیمایی ایرفلوت؛ کدپستی ۱۴۳۱۷۱۴۶۹۳

نمابر: ۸۸۰۲۰۹۲۸

شماره تلفن: ۰۰۹۸۲۱۸۸۶۳۰۹۴۱

شماره تلفن: ۰۰۹۸۲۱۸۸۶۳۹۵۱۶

 

 

برچسب ها: دانشجویی  تجاری  گردشگری 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1