مرکز نمایشگاهی بین المللی شهر ایوو در چین (YWIEC)

این مجموعه درکل دارای ۵ سالن اصلی به نام های زیر است: A1.سالن آسیا B1.سالن کره و ژاپن C1.سالن اروپا D1.سالن آمریکا؛آفریقا و اقیانوسیه E1.سالن هنگ کنگ و تایوان.در این مجموعه همچنین یک هتل ۵ ستاره قراردارد که در سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است این هتل دارای ۲۶ طبقه و دو طبقه زیرزمین و با ظرفیت ۴۰۰ اتاق است.

مرکز نمایشگاهی بین المللی شهر ایوو در چین (YWIEC)

 

مرکز نمایشگاهی بین المللی شهر ایوو

این مرکز نمایشگاهی در شهر ایوو در مساحتی بالغ بر ۱۵۰۰۰۰ متر مربع با ۴۵۰۰ غرفه استاندارد بین المللی همراه با خدمات کامل جانبی اعم از امنیت و امکانات تجارت الکترونیک و اینترنتی یکی از مجهزترین مراکز نمایشگاهی در سطح چین است. این مرکز نمایشگاهی بین المللی توسط وزارت بازرگانی چین و دولت محلی استان ژجیانگ و دیگر ارگانهای استان حمایت می شود. این مجموعه درکل دارای ۵ سالن اصلی به نام های زیر است: A1.سالن آسیا B1.سالن کره و ژاپن C1.سالن اروپا D1.سالن آمریکا؛آفریقا و اقیانوسیه E1.سالن هنگ کنگ و تایوان.

بزرگترین نمایشگاهی که در این مرکز برگزار میشود نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی و کالاهای وارداتی شهر ایوو است که تاثیر گذارترین رویدادهای تجاری مهم چین در زمینه صادرات کالاهای مصرفی چینی بعد از نمایشگاه بزرگ گوانگجو (کانتون فیر) است.نمایشگاه بین المللی کالاهای وارداتی هرساله در هفته اول ماه می و نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی در هفته سوم ماه اکتبر برگزار میشود.

در این مجموعه همچنین یک هتل ۵ ستاره قراردارد که در سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است این هتل دارای ۲۶ طبقه و دو طبقه زیرزمین و با ظرفیت ۴۰۰ اتاق است.

آدرس به انگلیسی: No.59 Zongze Road, Yiwu, Zhejiang, 322000 China آدرس به چینی: 浙江省义乌市宗泽东路59号义乌国际博览中心

 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1