اماکن دیدنی شهر هاربین درچین : کلیسای(روس ها) سوفیا-Church of St Sophia

کلیسا سوفیا شهر هاربین کشور چین- Church of St Sophia معروف به کلیسا روس ها بزرگترین کلیسا ارتدوکس در خاور دور است که دارای مساحت ۵۳۱متربع و ارتفاع ۷۳۰ متر می باشد. این کلیسا دارای نمایی با آجرهای باریک قرمز رنگ و گنبدی سبز دارای معماری جالبی است که به سال ۱۹۰۷ برمیگردد در داخل آن لوستر بزرگی قرار دارد

اماکن دیدنی شهر هاربین درچین : کلیسای(روس ها) سوفیا-Church of St Sophia

 

کلیسا سوفیا- Church of St Sophia معروف به کلیسا روس ها بزرگترین کلیسا ارتدوکس در خاور دور است که دارای مساحت ۵۳۱متربع و ارتفاع ۷۳۰ مترمی باشد. این کلیسا دارای نمایی با آجرهای باریک قرمز رنگ و گنبدی سبز دارای معماری جالبی است که به سال ۱۹۰۷ برمیگردد در داخل آن لوستر بزرگی قرار دارد وکلا زیبای خاصی به مکان داده است به طوری که نام سوفیا که به لاتین یعنی جادو خدا روی آن گذاشته شده است. این بنا در ابتدا در سال ۱۹۰۷ پس شورش باکستر ساخته شد و در سال ۱۹۲۳ دوباره وبازسازی و نوسازی شد و در ۱۹۹۶ جز بتاهای تاریخی نیاز به مراقبت اعلان شد که کمتر از یکسال بعد شهردار هاربین‌ آنجا را باز سازی و آنجا را به مکانی توریستی تبدیل کرد. قیمت بازدید از داخل آن ۲۰ یوان است که از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر امکان دیدن از آن وجود دارد.

این مجموعه در نزدیکی خیابان روس ها قرار دارد و در فاصله سه کیلومتری معبد سعادت-Temple of Bliss-极乐寺 و معبد کنفیسیوس هاربین-Harbin Confucius Temple است که با تاکسی کمتر از ۱۲ یوان میشود و اگر توان پیاده روی دارید میتوانید کل این امکان ها را در یک روز بازدید نمایید.

 

 

برچسب ها: گردشگری  هاربین  تفریحی 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1