اماکن دیدنی شهر هاربین درچین : معبد کنفیسیوس هاربین-Harbin Confucius Temple

معبد کنفیسیوس شهر هاربین در چین -Harbin Confucius Temple این بزرگترین معبد کنفیسیوس در شمال چین است که در سال ۱۹۲۹ ساخته شده است. این مکان متشکل از خانه ها وباغ هایی با معماری خاص و جذاب است که عکس ها و آثار باستانی با تمرکز بر قبایل بومی را نمایش میدهد.

اماکن دیدنی شهر هاربین درچین : معبد کنفیسیوس هاربین-Harbin Confucius Temple

 

معبد کنفیسیوس شهر هاربین در چین -Harbin Confucius Temple این بزرگترین معبد کنفیسیوس در شمال چین است که در سال ۱۹۲۹ ساخته شده است. این مکان متشکل از خانه ها وباغ هایی با معماری خاص و جذاب است که عکس ها و آثار باستانی با تمرکز بر قبایل بومی را نمایش میدهد.این مجموعه دارای سه حیاط است که در آن درختان کهنسال با عمری بیش از ۸۰ سال و گل های کم یاب دیده میشود. این مجموعه در زمینی به وسعت ۲۵ هزار مترمربع و زیر بنای هزار متربع ساخته شده است.ساعت کاری این مبعد از ساعت ۹ صبح تا ۱۵:۳۰ می باشد.

این مجموعه در کنار پارگ فرهنگ شهر هاربین - 哈尔滨文化公园 -Harbin Culture Park و موزه پارک هاربین و معبد سعادت هاربین -Temple of Bliss-极乐寺 قرار دارد و در فاصله دو کیلومتری منطقه دیدنی شهر قدیمی هاربین-老道外 که با تاکسی کمتر از ۱۰ یوان میشود و در فاصله سه کیلومتری کلیسای روس ها-Russian church و خیابان روس ها قرار دارد که با تاکسی کمتر از ۱۲ یوان میشود و اگر توان پیاده روی دارید میتوانید کل این امکان ها را در یک روز بازدید نمایید.

**آدرس:**No. 5, East Dazhi Street, Nangang District in Harbin

 

 

برچسب ها: تفریحی  هاربین  گردشگری 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1