اماکن دیدنی شهر هاربین درچین :شهر قدیمی هاربین-daowai-老道外

شهر قدیمی هاربین-daowai-老道外 در واقع منطقه ای یکی از نه منطقه شهر هاربین با نام daowei است که دارای ساختمان هایی با معماری سنتی و مجموعه از کافی شاپ ها و رستوران های چینی و غربی در مرکز شهر می باشد.زیبایی خاص این منطقه تلفیق معماری قرن ۱۹ چینی و غربی با یکدیگر است که بناهای خاصی را به نمایش گذاشته است همچنین تجربه غذاها؛ چای ها و میان وعده های سنتی شهر هاربین در کنار این مجموعه بسیار جذاب می باشد.

اماکن دیدنی شهر هاربین درچین :شهر قدیمی هاربین-daowai-老道外

 

شهر قدیمی هاربین-daowai-老道外 در واقع منطقه ای یکی از نه منطقه شهر هاربین با نام daowei است که دارای ساختمان هایی با معماری سنتی و مجموعه از کافی شاپ ها و رستوران های چینی و غربی در مرکز شهر می باشد. در این منطقه که متشکل از چند خیابان موازی است مسجدی قدیمی بامعماری خاص ساخته شده در ۱۸۹۷ قرار دارد. همچنین هتل زیبایی ومجللی با معماری داخلی اروپایی مربوط قرن ۱۹ وجود دارد که هزینه یک شب اقامت با صبحانه در آنجا حدود ۷۰۰ یوان می باشد.

زیبایی خاص این منطقه تلفیق معماری قرن ۱۹ چینی و غربی با یکدیگر است که بناهای خاصی را به نمایش گذاشته است همچنین تجربه غذاها؛ چای ها و میان وعده های سنتی شهر هاربین در کنار این مجموعه بسیار جذاب می باشد. در فصل زمستان در فستیوال بهاره چین (از ۲۱ ژانویه تا ۲۱ فوریه) اکثر کافه ها بسته هستند ولی بدلیل خلوتی و چراغانی سنتی منطقه جذابیت ویژه پیدا می کند.

این مجموعه در فاصله دو کیلومتری معبد سعادت-Temple of Bliss-极乐寺 و معبد کنفیسیوس هاربین-Harbin Confucius Temple و پارگ فرهنگ هاربین - 哈尔滨文化公园 -Harbin Culture Park قرار دارد که با تاکسی کمتر از ۱۰ یوان میشود و اگر توان پیاده روی دارید میتوانید کل این امکان ها را در یک روز بازدید نمایید.

آدرس: Intersection of Jingyu Street and Erdao Street, Daowai District

 

 

برچسب ها: هاربین  گردشگری  تفریحی 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1