اماکن دیدنی شهر هاربین درچین : معبد سعادت-Temple of Bliss-极乐寺

معبد سعادت در هاربین در کشور چین -Temple of Bliss-极乐寺 بزرگترین معبد بودایی ها در استان Heilongjian) است. این معبد در مجموعه ای ۵۸ هزار مترمربع با زیر بنایی حدود ۳هزار مترمربع در سال ۱۹۲۳ ساخته شده است.

اماکن دیدنی شهر هاربین درچین : معبد سعادت-Temple of Bliss-极乐寺

 

معبد سعادت در هاربین در کشور چین -Temple of Bliss-极乐寺 بزرگترین معبد بودایی ها در استان Heilongjian) است. این معبد در مجموعه ای ۵۸ هزار مترمربع با زیر بنایی حدود ۳هزار مترمربع در سال ۱۹۲۳ ساخته شده است. این مجموعه دارای سردرهای عظیم و ساختمان معابد بسیار زیبا و همچنین مجسمه طلایی غول پیکر بودا (Milefo و Sakyamuni Buddha) و چندین برجک وبتکده (Pagoda) می باشد.ساعت کاری این مبعد از ساعت ۹ صبح تا ۱۶:۳۰ می باشد.

این مجموعه در کنار پارگ فرهنگ شهر هاربین - 哈尔滨文化公园 -Harbin Culture Park و موزه پارک هاربین و معبد کنفیسیوس هاربین-Harbin Confucius Temple قرار دارد و در فاصله دو کیلومتری منطقه دیدنی شهر قدیمی هاربین-老道外 که با تاکسی کمتر از ۱۰ یوان میشود و در فاصله سه کیلومتری کلیسای روس ها Russian church و خیابان روس ها قرار دارد که با تاکسی کمتر از ۱۲ یوان میشود و اگر توان پیاده روی دارید میتوانید کل این امکان ها را در یک روز بازدید نمایید.

**آدرس:**No. 5, East Dazhi Street, Nangang District in Harbin

 

 

برچسب ها: تفریحی  گردشگری  هاربین 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1