دانشگاه زبان و فرهنگ پکن-BLCU

دانشگاه زبان و فرهنگ پکنخBeijing languange and culture university-北京语言大学 دارای بیشترین زبان آموز از تعداد زیادی از کشورهای جهان هست و این دانشگاه دارای بیشترین فارغ التحصیل چینی وخارجی در رشته زبان چینی است .

دانشگاه زبان و فرهنگ پکن-BLCU

 

معرفی دانشگاه

دانشگاه زبان و فرهنگ پکن دانشگاه بین المللی در چین با وظیفه اصلی آن مجموعه در آموزش زبان و فرهنگ چینی به دانشجویان خارجی است. این دانشگاه با ارائه مدرک برای دانشجویان چینی و بین المللی در زمینه های زبان های خارجی، علوم انسانی، علوم کامپیوتر، امور مالی و حسابداری، آموزش معلمان متخصص در تدریس چینی به عنوان زبان خارجی و ارائه آموزش های ویژه زبان های خارجی به معلمان آماده فعالیت به خارج از کشور است.

BLCU در سال 1962.تاسیس شده است و از زمان تأسیس آن 50 سال گذشته است BLCU بیش از 130.000 دانشجویان بین المللی از بیش از 170 کشور داشته که در رشته زبان چینی فارغ التحصیل شده اند. در حال حاضر در حدود ده هزار دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف در این دانشگاه در حال تحصیل اند.

BLCU بزرگترین، با تجربه ترین دانشگاه چینی در خصوص آموزش زبان چینی و ارتقاء و معرفی بین المللی فرهنگ چینی است. BLCU دارای یک سیستم منحصر به فرد و سازمان یافته، و رشته های سودمند، آموزش فشرده چینی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری می باشد و کیفیت آموزشی آن شهرت بالای داخلی و بین المللی دارد . به عنوان یک دانشگاه یبن المللی، BLCU در رابطه همکاری و دوستانه ای با بیش از 280 دانشگاه و یا سازمان های آموزشی از بیش از 50 کشور جهان است.

انواع بورس های تحصیلی

امکانات رفاهی دانشگاه

دانشگاه زبان و فرهنگ در Zhongguancun منطقه 38 هکتار از درختان سرسبز و ب، که ایجاد یک محیط صلح آمیز و راحت مطالعه و زندگی ایجادکرده است.امکانات آموزش و پرورش با آزمایشگاه‌های چند زبانه، کلاس های درس چند رسانه ای، اتاق ترجمه همزمان، و غیره همه اتاق ها با تجهیزات مادون قرمز گوش دادن، کامپیوتر، تهویه مطبوع، پروژکتور های دیجیتالی و تجهیزات استریو مجهز است. در محوطه دانشگاه BLCU، چندین رستوران های چینی و همچنین غربی، کره ای، ژاپنی، آسیایی جنوب شرقی، و رستوران ها مسلمان به ویژه برای دانشجویان خارجی ایجاد، به دانش آموزان آزادی انتخاب وجود دارد.

امکانات ورزشی زمین بسکتبال، والیبال، و زمین تنیس، یک زمین فوتبال دارد. در داخل ورزشگاه اش یک استخر سرپوشیده شنا، زمین بدمینتون، تنیس روی میز، خطوط بولینگ و سالن بدنسازی است. دارای بانک ، اداره پست، فروشگاه ها، لاندری لباس های شستن لباس، مرکز اینترنت و دیگر مراکز خدماتی مفید وجود دارد. ساختمان دارای یک سالن تئاتر با ظرفیت هزار نفر که در سال 2013، به تازگی ساخته شده است. حمل و نقل در نزدیکی دانشگاه بسیار قابل دسترس با خطوط اتوبوس 307، 331، 690، 375، 743، 957 و یک خط مترو که به طور مستقیم می رود به مرکز شهر در آنجا قرار دارد. برای رسیدن به فرودگاه با تاکسی تنها 50 دقیقه طول می کشد.

 

 

برچسب ها: پکن  دانشگاهها 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1