دانشگاه ججیانگ ZJUT

دانشگاه ججیانگ 浙江大学 Zhejiang University در سال 1897 در شهرتاریخی و زیبا هانگجو تاسیس شد. این دانشگاه جز یکی از اولین آکادمی مدرن آموزش عالی در چین می باشد. . در طول زمان جنگ ( در سال 1940) ، دانشگاه ججیانگ به زونیی، میتان و مکان های دیگر در غرب چین نقل مکان کرد به مدت هفت سال در آنجا ماند.

دانشگاه ججیانگ ZJUT

 

معرفی دانشگاه

دانشگاه ججیانگ در سال 1897 در شهرتاریخی و زیبا هانگجو تاسیس شد. این دانشگاه جز یکی از اولین آکادمی مدرن آموزش عالی در چین می باشد. . در طول زمان جنگ ( در سال 1940) ، دانشگاه ججیانگ به زونیی، میتان و مکان های دیگر در غرب چین نقل مکان کرد به مدت هفت سال در آنجا ماند. در سال 1946، دانشگاه ججیانگ به هانگجو بازگشت. در سال 1952، با توجه به تغییر ساختار دانشگاه ها در سراسر چین، دانشگاه ججیانگ با برخی از دپارتمان ها دیگر دانشگاه وآکادمی های علوم چین ادغام شدند.دانشگاه ججیانگ (ZJUT) یک دانشگاه جامع کلیدو دولتی است .

این دانشگاه ZJUT در Hangzhou، یک شهرستان تاریخی و فرهنگی زیبا در چین واقع شده است. به عنوان یک دانشگاه قرن قدیمی، ZJUT از طریق دوره های مختلف تاریخی، یعنی هانگزو مدرسه مهندسی شیمی، ژجیانگ متوسطه شیمیایی، کالج شیمی ژجیانگ، و کالج مهندسی ژجیانگ رفته است.

موقعیت علمی دانشگاه

در حال حاضر دانشگاه ججیانگ به عنوان یک دانشگاه جامع نه تنها دوره های مهندسی، بلکه طیف وسیعی از رشته های مانند علم، هنر لیبرال، حقوق، کشاورزی، فلسفه، اقتصاد، علوم دارویی، مدیریت، آموزش و پرورش و هنردارا است. و حق جذب دانشجویان دوره کارشناسی برجسته و تحصیلات تکمیلی دانشگاه های دیگر بدون امتحانات ورودی و حق جذب دانشجویان بین المللی و همچنین دانشجو از هنگ کنگ، ماکائو و تایوان واگذار شده است.

دانشگاه در حال حاضربه مساحت بیش از 213 هکتار است. این 22 کالج ها و 2 بخش، یعنی دانشکده مهندسی شیمی و مواد، دانشکده مهندسی مکانیک، دانشکده مهندسی عمران و معماری، دانشکده مهندسی اطلاعات، دانشکده علوم رایانه / نرم افزار، دانشکده کسب و کار و مدیریت، دانشکده زیستی و مهندسی محیط زیست، دانشکده علوم انسانی، دانشگاه هنر، کالج بین المللی، دانشکده علوم، دانشگاه مطالعات خارجی، دانشکده حقوق، دانشکده علوم دارویی، دانشگاه جیجیانگ، کالج Jianxing، دانشکده سیاست و مدیریت دولتی، دانشکده علوم تربیتی و فناوری، دانشکده آموزش بزرگسالان، گروه اخلاق و سیاست و اداره تربیت بدنی و آموزش نظامی داراست.

وب سایت دانشگاه

http://www.zju.edu.cn

 

 

برچسب ها: هانگجو  دانشگاهها 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1