ویچت -wechat-微信: اولین بستر ارتباطی در چین

بی شک ویچت اولین بستر ارتباطی در چین با در حدود یک میلیارد کاربر می باشد. این نرم افزار نه تنها به عنوان یک بستر ارتباطی بلکه به عنوان یکی از اصلی ترین بستر های پرداخت و خدمات در چین مورد استفاده قرار می گیرد

ویچت -wechat-微信: اولین بستر ارتباطی در چین

 

بی شک ویچت اولین بستر ارتباطی در چین با در حدود یک میلیارد کاربر می باشد. این نرم افزار نه تنها به عنوان یک بستر ارتباطی بلکه به عنوان یکی از اصلی ترین سرویس های خدماتی در چین مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله قابلیت های بسیار پر کاربرد ویچت قابلیت پرداخت همراه می باشد. این نرم افزار می تواند با اتصال به حساب بانکی شما (در چین) به سادگی و تنها با اسکن یک بارکد مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید. کمترین فروشگاهی در حال حاضر در چین وجود دارد که پرداخت به این شکل را قبول نکند، حتی فروشگاههای بسیار کوچک و محلی. این قبالیت نه تنها به عنوان سیستم پرداخت در این نرم افزار وجود دارد بلکه با یکپارچه سازی با اکثر سرویس های کمپانی های دیگر، امکان پرداخت را برای آنها فراهم می سازد. از جمله موارد دیگر استفاده از این سیستم ارسال پاکتهای هدیه چینی (به چینی خونباو 红包) می باشد که به کاربران اجازه می دهد به تک کاربر یا گروهی از کاربران در روزهای عید و یا مناسبت های دیگر پول هدیه دهند.

سرویس هایی نظیر سیستم های فروشگاهی، گرفتن تاکسی، خرید بلیت قطار و هواپیما، برقراری تماس های صوتی و تصویری (فردی و گروهی)، ارسال موقعیت بر روی نقشه، امکان ارسال فیلم های کوتاه و بلند و ... تنها دسته ای از امکانات این ابزار چینی می باشد.

به دوستانی که قصد سفر به چین را دارند توصیه می شود که حتما قبل از ورود به چین این نرم افزار را در تلفن همراه خود نصب کنند، به دلیل اینکه بسیاری از ابزارهای دیگر نظیر تلگرام در چین فیلتر بوده و در نقطه مقابل ویچت بسیار خوب سرویس دهی می شود حتی در شبکه های با سرعت بسیار پایین.

 

 

برچسب ها: اخبار 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1