موسسه فناوری پکن-BIT

موسسه فناوری پکن -Beijing Institute of Technolog-北京理工大学 ارایه دهنده بورس تحصیلی دولت چین به دانشجویان بین المللی واجد شرایط است. BIT به زبان انگلیسی در اقتصاد بین الملل و تجارت، حسابداری، مهندسی نرم افزار، علوم و تکنولوژی الکترونیک، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، علوم و فناوری کامپیوتر، پرواز خودرو طراحی و مهندسی و هوشمندl مهندسی تدریس می شود.

موسسه فناوری پکن-BIT

 

معرفی دانشگاه

دانشگاه فناوری پکن در سال 1940 در استان Yan'an، تاسیس شد و در چندسال بعد در سال 1949 به پکن منتقل شد.موسسه فناوری پکن BITیک دانشگاه علم و فن آوری است، با بیش از 70 سال تجریه در آموزش و پرورش به دانشجویان در پایتخت چین است. دانشگاه فناوری با نام چینی لی گون شناخته می شود.فناوری (BIT) دانشگاه فناوری لی گون دانشگاه دولتی است و در علم و فن آوری،و همچنین در رشته هایی مانند مدیریت و علوم انسانی فعالیت می کند .

رشته های برتر

موسسه BIT در رشته مهندسی مکانیک و خودرو .مهندسی هوافضا از جمله دانشگاه های سر آمد کشور چین به شما می رود به طور گسترده در توسعه رشته های مدیریت و علوم انسانی تلاش می کند .

موقعیت علمی دانشگاه

این دانشگاه ارایه کننده رشته‌های مختلف از جمله کسب و کار، علوم اجتماعی و انسانی، حقوق، هنر طراحی، و زبان های خارجی. ارائه 64 برنامه های مقطع کارشناسی، 196 برنامه های تحصیلات تکمیلی و 95 دوره دکترا. است . در سال 2012، BIT با توجه به دانشگاه های جهان QS 2012 در رتبه بندی وارد ۱۰۰ دانشگاه برتر در آسیا و در بین ۵۰۰ دانشگاه جهانی قرار گرفت .در بین ۱۹ دانشگاه خوب چین قرار گرفت. BIT ارایه دهنده بورس تحصیلی دولت چین به دانشجویان بین المللی واجد شرایط است. BIT به زبان انگلیسی در اقتصاد بین الملل و تجارت، حسابداری، مهندسی نرم افزار، علوم و تکنولوژی الکترونیک، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، علوم و فناوری کامپیوتر، پرواز خودرو طراحی و مهندسی و هوشمندl مهندسی تدریس می شود.

دانشجوبان خارجی

BIT شامل بیش از 3500 عضو هیئت علمی و 25،000 دانش آموزان تمام وقت. بیش از 14،000 دانشجو در مقطع کارشناسی هستند، تقریبا 8000 دانش آموزان فارغ التحصیل و بیش از 3000 دانشجوی دکترا هستند.بیش از 1600 دانشجویان بین المللی ، در میان دانشجویان دانشگاه وجود دارد، تقریبا 800 دانشجو در رشته برنامه های مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند و بقیه در زمینه های تحقیقاتی و پروژه های علمی وبین الملی شرکت دارند .

خدمات رفاهی

این دانشگاه برای دانشجویان خارجی امکانات مناسبی فراهم کرده ازجمله خوابگاه که در هر اتاق دو دانشجو اقامت دارند. خوابگاه دارای امکاناتی از جمله تهویه هوا، میز، کمد لباس، دسترسی به اینترنت، یخچال و فریزر حمام (24 ساعته آب گرم) آشپزخانه های عمومی در هر طبقه لباسشویی عمومی است . دانشگاه دارای زمین ورزشی وکتابخانه سالن نمایش و با شگاهای ورزشی مختلف هست .

انواع بورسیه های تحصیلی

 

 

برچسب ها: پکن  دانشگاهها 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1