دانشگاه تکنولوژی پکن-BJUT

دانشگاه تکنولوژی پکن-Beijing University of Technology-北京工业大学- در سال 1960ه به عنوان دانشگاه پلی تکنیک پکن شناخته شد.در حال حاضر این دانشگاه دارای ۱۴۸۶ کارمندتمام وقت از جمله اساتید، محققان و سرپرستان دانشیاران متخصصان دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشدودکترا و....... می‌باشد.

دانشگاه تکنولوژی پکن-BJUT

 

معرفی دانشگاه bjut ملقب به beigongda

دانشگاه تکنولوژی پکن در سال 1960 به عنوان دانشگاه پلی تکنیک پکن شناخته شد.در حال حاضر این دانشگاه دارای ۱۴۸۶ کارمندتمام وقت از جمله اساتید، محققان و سرپرستان دانشیاران متخصصان دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشدودکترا می‌باشد.

دارای برنامه های مختلف و همچنین در تحقیقات دانشگاهی متنوع در زمینه های علوم، مهندسی، اقتصاد، مدیریت، علوم انسانی و قانون است. به عنوان یکی از 100 دانشگاه کلیدی در کشور چین برای قرن 21 معرفی شده است . " این دانشگاه تبدیل به یک پایگاه برای رشد پرسنل سطح بالاو واجد شرایط، برای نوآوری علمی و فناوری و برای تحقیق و توسعه درکشور چین شده است .این دانشگاه ارائه دهنده انواع برنامه ها در تحقیقات متنوع در زمینه های علوم، مهندسی، اقتصاد، مدیریت، علوم انسانی، و قانون است.

دانشجویان خارجی

این دانشگاه دارای 23 کالج وموسسه، 47 برنامه مقطع کارشناسی، 37 برنامه مدرک کارشناسی ارشد و 18 رشته دکترا است . در حال حاضر، بیش از 3000 هیئت علمی و کارکنان وجود دارد، بیش از 1500 که معلمان تمام وقت، 6 تن از اعضای آکادمی علوم چین و آکادمی مهندسی چین و 262 سرپرستان دکترا هستند در مجموع دارای بیش از 12،000 دانشجو در مقطع کارشناسی تمام وقت، بیش از 8600 دانشجویان کارشناسی ارشد و 704 دانشجوی بین المللی از 76 کشور دنیا است.

موقعیت علمی

رشته های کلیدی این دانشگاه اپتیک، مهندسی سازه و علوم مواد ، با دریافت حمایت از شهرداری پکن، آزمایشگاه وزارت آموزش و پرورش و آزمایشگاه جدید مواد و ابزار کاربردی و آزمایشگاه های حرارتی پیشرفته انتقال و حفاظت از انرژی وزارت علوم و فناوری وا پایگاه های پژوهشی شهرداری پکن.، مرکز ملی لیزر، چین و آلمان مرکز تکنولوژی لیزر، مرکز تحقیقات مهندسی دیجیتال، مرکز مهندسی تکنولوژی تولید پیشرفته در قطعات خودرو ااقدام به فعالیت می کند.

خدمات رفاهی

دانشگاه تکنولوژی دارای چهار دانشگاه است . ,واحداصلی واقع در منطقه chaoyang وخیابان Pingleyuan؛ سه دانشگاه دیگر که زیر دانشگاه‌های این دانشگاه محسوب مس شوند، دانشگاه تجربی برای آزمایش واقع در منطقه ر Tongzhou، دانشگاه هنر واقع در خیابان Huixin شرقی و دانشگاه Gendan است واقع در منطقه Shunyi هستند. خوابگاه دانشجویان خارجی در پردیس اصلی قرار دارد و هزینه است ان از 30-240RMNB در روز است .دانشگاه اصلی در Pingleyuan، چائویانگ واقع شده و دسترسی آسان به ایستگاه Guomaoو ایستگاه Dawangluو beigong da خط ۱۴ مترو است.

خوابگاه دانشگاه تکنولوژی به تلفن، تلویزیون، تهویه هوا، یک کمد لباس و یک میز مجهز شده است. توالت، حمام، آشپزخانه در هر طبقه ارائه شده است. نوع اتاق B با یک تلفن، یک تلویزیون، یک تهویه هوا، یک کمد لباس و یک میز و یک توالت خصوصی و حمام مجهز شده است. یک آشپزخانه مشترک که در هر طبقه ارائه شده است.دانشگاه تکنولوٰٰژی در بازی های المپیک ۲۰۰۸به عنوان ورزشگاه بدمینتون و ژیمناستیک شناخته شد .

 

 

برچسب ها: پکن  دانشگاهها 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1