نمایش 20 از 63 آیتم

اگر حوصله چانه زنی دارید این بازار را ازدست ندهید. بازار ابریشم شهر پکن - Silk Market- 秀水街市场

پکن گردشگری

خاطره تصویری ایرانی ها از شهر ممنوعه چین بر می گردد به سریال انیمیشن دوقلوهای افسانه ای که دهه ۸۰ در ایران پخش می شد در آن سریال دوکودک بانام های کارتونی جولی و جولز با نیروهای فرازمینی شان باید خودشان را به کاخ های شهر ممنوع میرساندند و پدران شان از سحر پادشاه وقت نجات می دادند.

پکن گردشگری

در سفر از هرکشور لذت خرید در آنجا وصف ناشدنی است ولی جدا از لذت خرید گاهی خریدی با هدف خاطره ای از فرهنگ و سفر مربوطه میتواند لذت شیرینی آن سفر را برای سال ها در ذهن بازدیدکنندگان نگه دارد. و برای بازدیدکنندگان از کشور چین این انتخاب خرید یادگاری و سوغاتی بسیار گسترده تر است. در اینجا قصد داریم سوغاتی ها و یادگاری های مرسوم از چین را معرفی نماییم.

پکن شانگهایی گوانجو هانگجو ووهان شنجن تفریحی فرهنگی گردشگری

اولین همایش سالانه جامعه علمی ایرانیان مقیم چین ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۶ (۱۷ دسامبر ۲۰۱۷) با همت مجمع دانشجویان ایرانی مقیم پکن و با حمایت رایزن محترم علمی ایران درچین، سفارت جمهوری اسلامی ایران و همچنین با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و چندین مرکز علمی دیگر در سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن (چین) برگزار می شود. 

پکن فرهنگی

در سفر از هرکشور لذت خرید در آنجا وصف ناشدنی است ولی جدا از لذت خرید گاهی خریدی با هدف خاطره ای از فرهنگ و سفر مربوطه میتواند لذت شیرینی آن سفر را برای سال ها در ذهن بازدیدکنندگان نگه دارد. و برای بازدیدکنندگان از کشور چین این انتخاب خرید یادگاری و سوغاتی بسیار گسترده تر است. در اینجا قصد داریم سوغاتی ها و یادگاری های مرسوم از چین را معرفی نماییم.

پکن شانگهایی گوانجو هانگجو ووهان شنجن فرهنگی گردشگری

اولین همایش سالانه جامعه علمی ایرانیان مقیم چین آذر ماه سال جاری با همت مجمع دانشجویان ایرانی مقیم پکن و با حمایت رایزن محترم علمی ایران درچین، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، سفارت جمهوری اسلامی ایران و همچنین با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و چندین مرکز علمی دیگر در سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن (چین) برگزار می شود. 

پکن فرهنگی اخبار

گاهی در یک سفر توریستی به چین یک خرید ارزان از فروشگاه های برند معروف بهمراه بازدید از مراکز خرید پیشرفته جذاب و هیجان انگیز است بدین منظور در اینجا سعی نموده ایم چندین تا از این مراکز را در شهر پکن را معرفی نماییم.

پکن گردشگری

مسعود و علیرضا موسس شرکت فرهنگی ورزشی هنری برادران اژدهای فارسی می باشند. اگرچه آنها هم اکنون در حال تحصیل در مقطع دکتری هستند با این حال بدون هیچ تاملی برای رسیدن به آرزوهایشان اقدام کردند و پس از تحمل سختی های فراوان در سال ۲۰۱۷ موفق به ثبت شرکت خود شدند و در حال حاضر دارای دو شعبه ورزشی در شهر پکن می باشند.

پکن مشاغل

اگر مشتاق بازدید از مکانی خلوت تر هستید حتما سری به- Huanghuacheng -北京黄花城水长城بزنید.بهترین وقت بازدید از این منطقه، تابستان تا اوایل پاییز است. جاده دسترسی مناظر زیبایی در خود گنجانده که از جمله می توان به گل‌های رنگارنگ کنار جاده اشاره کرد. نام گذاری این منطقه نیز بر پایه منظره چشم نوازی است که گل های زرد در گذر از جاده دسترسی به رهگذران تقدیم می کند. Huanghua به معنی گل های زرد است.منطقه ای واقع شده در پوشش جنگلی که رودخانه Huaijiu در کنار آن قرار دارد

پکن تفریحی گردشگری

انجام امور تامین اجتماعی در چین

در راستای اجرای بند "3" یک هزار و چهارصد و هشتادمین جلسه هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی مورخ 20/1/93 و همچنین در راستای تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای به هموطنان عزیزخارج ازکشورکه امکان حضور در ایران و انعقاد قرارداد بیمه با آنان میسر نبوده و صرفاً از طریق وکیل خود قصد بیمه پردازی را دارند با توجه به مقررات ذیل می توانند خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه نمایند.

پکن گردشگری

از یکم آپریل ۲۰۱۷ افرادی که برای ویزای کار اقدام می نمایند باید مدارک بیشتری را نسبت به قبل تهیه نمایند از جمله اخذ و ارایه عدم سو پیشینه از کشور محل اقامت و کشورهایی که قبلا در آنها اقامت یا شهروند آنها بوده اند. لذا بعنوان نمونه یک ایرانی مقیم چین حداقل نیاز به دوتا گواهی عدم سوپیشینه دارد که یکی از دولت ایران و دیگری از دولت چین که طول دوران اقامتش را در هردوکشور پوشش دهد. بدین منظور سعی شده است در اینجا مراحل و مدارک لازم برای اخذ این دو گواهی را بیان نماییم.

دانشجویی تجاری پکن شانگهایی گوانجو شنجن

در چین انواع صنایع دستی حاصله از سنگ های قیمتی و تزئینی وجود دارد که معروف ترین بازار در شهر پکن بازار عمده و خرده فروشی انواع سنگ های قیمتی و تزئینی بازار شی لی خه-ShiLiHe-十里河 است در آنجا محصولات

یشم - 玉石yù shi-Jade

مینا کاری-Cloisonne-- jǐng tài lán-景泰蓝

انواع سنگ های قیمتی و تزئینی به مانند سنگ عقیق و فیروزه و مرمر و دیگر سنگ های آنتیک و دکوراتیو برای طراحی دکوراسیون داخلی بکار میروند پیدا میشود.

تجاری پکن گردشگری

طبق اعلام رسمی رایزن محترم فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در شهر پکن، موزه ملی فیلم چین، همزمان با برگزاری بیست و چهار مین نمایشگاه بین المللی کتاب پکن، هفته فیلم ایران را با نمایش شش فیلم از تاریخ 23 آگوست 2017 الی 30 آگوست 2017 ( 1396.06.01 الی 1396.06.8)در محل موزه 中国电影博物馆 برگزار می کند. مراسم افتتاحیه هفته فیلم در روز چهار شنبه یکم شهریور ماه (2017.08.23) از ساعت 14:30با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع خواهد شد و در ادامه فیلم سینمایی"فروشنده"به نمایش گذاشته خواهد شد.

پکن اخبار

شهر ساحلی بی دی خه- ‌beidaihe-北戴河  در استان خه بی- Hebei قرار دارد که در فاصله 253 کیلومتری از شهر پکن قرار دارد. این یک شهر تفریحی ساحلی در کنار دریای Bohai در شمال شرقی چین است. سواحل طولانی و شنی آن با آب های کم عمق اش شناخته شده است.بهترین روش مسافرت به این شهر بوسیله قطار می باشد که از ساعت 8 صبح تا 9 شب هر روز حداقل هر ساعت یک حرکت وجود دارد پرسرعت ترین قطار این فاصله را دو ساعته طی می کند که هزینه بلیط آن حدود 80 یوان است

تفریحی پکن گردشگری

اگر شما یک فرد علاقه مند به فیلم و سینما هستید، پس ما مکانی جدیدی برای معرفی به شما داریم. اخیرا در پشت بام رستورانی در منطقه 46 Fangjia Hutong یک کافه سینما با موقعیتی غیرمعمول و پنهان راه اندازی شده است. که در آن هرشب به کمک ویدیو پروژکتور در ضلع جنوبی آن یک فیلم نمایش داده میشود که دارای صدایی مناسب و قابلیت خواندن زیرنویس وجود دارد و فضای باز و مشاهده ستاره ها جذابیت مخصوص به خودش را به این مکان داده است.

تفریحی پکن رستوران گردشگری

این پل درمنطقه Fengtai در فاصله ۱۵ کیلومتری از مرکز پکن ساخته شده است و رابطی بین دو ساحل رودخانه ی یونگ دین-Yongding -永定河 است، و در کنار آن موزه مقاومت مردم چین در مقابل ژاپن نیز قرار دارد. این پل دارای طول ۲۶۰ متر و عرض ۹ متر دارای ۱۱ پل کوچیک در خود است. پهنای روی پل به قدری است که گردشگران زیادی می توانند روی آن عبور مرور کنند، بسیاری برای پیاده روی و برخی نیز برای دوچرخه سواری به روی این پل می آیند.

پکن گردشگری

شهرهای بزرگ چین نظیر پکن با مشکل آلودگی شدید هوا مواجه هستند و این موضوع سبب نگرانی بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی حمایت از محیط زیست شده است.دولت چین اعلام کرد که قصد دارد با تولید گاز مصنوعی (SNG) و استفاده از آن برای محیط‌های اداری و مسکونی از شدت آلودگی هوا بکاهد.

پکن اخبار استان ها

سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین در بیانیه ای ذکر نموده است که دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه جاری برابر با 19 ماه می در محل سفارت در شهر پکن به عنوان پایتخت و سه شهر دیگر این کشور برگزار می شود.بر این اساس علاوه بر سفارت ایران در پکن، سرکنسولگریهای جمهوری اسلامی ایران واقع در شهرهای شانگهای، گوانگ جو و هنگ کنگ نیز میزبان ایرانیان مقیم کشور چین برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری هستند. همچنین ساعت شروع انتخابات 8 صبح 29 اردیبهشت ماه و ساعت پایان نیز 18 می باشد.

پکن شانگهایی گوانجو اخبار

فیلم سینمایی "آبجی"به کار گردانی خانم مرجان اشرفیزاده یکی از 15 فیلمی استکه در بخش رقابتی هفتمین جشنواره فیلم پکن نمایش داده خواهد شد. هم چنین دو فیلم " فروشنده" به کارگردانی اصغر فرهادی و "اژدها وارد می شود"به کارگردانی مانی حقیقی در بخش غیر رقابتی این جشنواره نمایش داده خواهند شد.

پکن گردشگری فرهنگی

ازجمله خدمات این بیمارستان خدمات تمام تخصصی به کودکان، جراحی اطفال، رادیولوژی، بیهوشی و مراقبت های ویژه، کودک و روانپزشکی نوجوان و آسیب شناسی می باشد. ویژگی های بیمارستان خدمات پکن کودکان به طور خاص برای کودکان و جوانان طراحی شده است. شایان ذکر است در این بیمارستان پزشکان توانایی صحبت به زبان انگلیسی رو دارند . پیش بینی میشود که یک ثبت نام و ویزت و چکاپ کامل کمتر 500 یوان هزینه داشته باشد.

پکن طب

نمایش 20 از 63 آیتم