نمایش 20 از 63 آیتم

زندگی در شهرهای بزرگ جدا از جذابیت های زندگی شهر؛ پس مدتی فقدان گردش در طبیعت را ایجاد می کند اما شهر پکن با تمام وسعت و شلوغی اش در اطراف اش باغ های بزرگ میوه و سبزیجات وجود دارند که فرصت بازدید از آنها جذابیت های فراوانی دارد. در دو بازه زمانی مارچ تا می و سپتامبر تا اکتبر بهترین زمان برای انجام این کار هست، زیرا بسیاری از میوه ها در این ایام رسیده و اماده چیده شدن هستند.

پکن تفریحی غذا گردشگری شهرها

آرامگاه سلسله مینگ در واقع یک گروه آرامگاه از سلسله مینگ (Ming Dynasty (1368-1644 که شامل ۱۳ مقبره امپراطورها، هفت مقبره برای همسرانشان می‌باشد. به دلیل اینکه ۱۳ امپراتور در اینجا دفن شده‌اند، این گورستان در دنیا بسیار مشهور است.

پکن گردشگری

هم اکنون در شهر پکن دو شهربازی رسمی و شناخته شده وجود دارند به نام های پارک تفریحی دره شادی پکن-Happy Valley- 北京欢乐谷 و پارک تفریحی شی جینگ شان-Beijing Shijingshan Amusement Park 北京石景山游乐园 که یکی در غرب و دیگری در شرق پکن قرار داشته و هرکدام جذابیت های مخصوص خودشان را دارند. همچنین قرار است که پارک تفریحی وسیع و جدیدی تا ۲۰۲۰ در این شهر تاسیس بشود.

پکن گردشگری

منطقه هنر ۷۹۸ (Dashanzi دَشَن زی- 798艺术区)در یک منطقه قدیمی صنعتی در شمال شرق پکن پایه گذاری شده است. این مکان زمانی مجموعه از کارگاه های نظامی و نیروگاه برق بوده است. اکنون منطقه هنر ۷۹۸ مرکزی برای فعالیت و ارایه آثار هنری است. اکنون سالانه Queer Film فستیوال در اینجا برگزار میشود.

پکن گردشگری

معبد لاما معروف به کاخ صلح و هارمونی (Yonghe Temple-雍和宫) در بخش شمال شرقی اتوبان رینگ دو پکن واقع شده است که بزرگترین و از قدیمی ترین صومعه‌های بودایی تبتی در آثار باستانی جهان است.

پکن گردشگری

در طول یک سال اخیر برای ۵ ام بار در چین رکورد طولانی ترین پل شیشه شکسته شد و این بار در بلندترین ترین و طولانی‌ترین پل شیشه‌ای جهان در منطقه Hongyagu Scenic Area روستایPingshan درشهر Shijiazhuang در استان هبی Hebei در کشور چین و در فاصله ۳۰۰ کیلومتری از شهر پکن واقع شده است. این پل در ۲۷ دسامبر ۲۰۱۷ افتتاح گردید.

پکن اخبار گردشگری

دانشگاه علم و صنعت پکن (The University of Science and Technology Beijing (北京科技大学در سال 1952 تاسیس شد. بیش از نیم قرن از رشد قابل توجه آن را به یکی از دانشگاه های ملی وکلیدی و تاثیر گذار در علم وصنعت با حمایت مالی وزارت چین آموزش و پرورش توسعه یافته است. USTB برای مطالعه متالورژی و علم مواد مشهور است.همچنین به عنوان "مهد مهندسان آهن و فولاد" شناخته شده است.

پکن دانشگاهها

دانشگاه حمل ونقل پکن-北京交通大- Beijing Jiaotong University در سال 1896 تاسیس شد. این دانشگاه در میان اولین دانشگاه واجد شرایط برای اعطای دکتری و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی، مدیریت، اقتصاد، علوم، هنر، قانون و فلسفه در چین می باشد

پکن دانشگاهها

در سال 1898، دانشگاه پکن-(Peking University-北京大学(PKU اولین دانشگاه ملی در تاریخ مدرن چینی است.این دانشگاه دارای مساحتی بيش از ٢،٧٤٣،٥٣٢متر مربع است كه در نزديك كأخ تابستاني (يكي از آثار تا يخي و توريستي شهر پكن) واقع شده است.

پکن دانشگاهها

موسسه فناوری پکن -Beijing Institute of Technolog-北京理工大学 ارایه دهنده بورس تحصیلی دولت چین به دانشجویان بین المللی واجد شرایط است. BIT به زبان انگلیسی در اقتصاد بین الملل و تجارت، حسابداری، مهندسی نرم افزار، علوم و تکنولوژی الکترونیک، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، علوم و فناوری کامپیوتر، پرواز خودرو طراحی و مهندسی و هوشمندl مهندسی تدریس می شود.

پکن دانشگاهها

اپرای پکن که اپرای شرقی نیز نامیده می شود.در واقع این اپرا مجموعه ای از هنرهای نمایشی چینی است و به دلیل آنکه در پکن شکل گرفته، اپرای پکن یا بیجینگ نامیده شده است. اپرای پکن بیش از 200 سال سابقه دارد.گریم چهره در اپرای پکن به این معناست که برای نشان دادن خصوصیت،اخلاق و سرنوشت نقش های نمایشنامه رنگ های متفاوت به روی چهره استفاده می شود.معمولا رنگ سرخ براینقش های اپرای بیجینگ یا پکن 4 نوع "شنگ-生" (مردها)، "دن-旦"(زن ها)، "جینگjing-净 " و "چو-丑-chou" می باشند که دارای دیگرنقش های فرعی نیز دارد.

پکن گردشگری

دانشگاه تکنولوژی پکن-Beijing University of Technology-北京工业大学- در سال 1960ه به عنوان دانشگاه پلی تکنیک پکن شناخته شد.در حال حاضر این دانشگاه دارای ۱۴۸۶ کارمندتمام وقت از جمله اساتید، محققان و سرپرستان دانشیاران متخصصان دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشدودکترا و....... می‌باشد.

پکن دانشگاهها

دانشگاه چین خواtsinghua university 清华大学 در دسامبر سال ١٩٥٠براي اولين ١٥دانشجو از شرق اروپا مورد پذيرفت ،در شش دهه گذشته دانشگاه چين خوا در مجموع بيش از ٣٠٠٠٠دانشجوي بين المللي از كشور هاي مختلف دنيا مورد پذيرش قرارداده است

پکن دانشگاهها

دانشگاه تکنولوژی شیمی پکن-Beijing University of Chemical Technolog- 北京化工大- یک از دانشگاه های کلیدی دولت چین به طور مستقیم تحت نظر وزارت آموزش و پرورش و پروژه ملی ۲۱۱است .به این موجب تبدیل به یک دانشگاه چند رشته ای با علوم و مهندسی با حفظ عنوان رشته اصلی علاوه بر این مدیریت، اقتصاد، حقوق، هنر، آموزش، فلسفه و پزشکی است .

پکن دانشگاهها

دانشگاه مطالعات زبان های خارجی پکن-( 北京外国语大学 -Beijing Foreign Studies University (BFSU در سال 1941 تاسیس شده و اولین موسسه تخصصی در زمینه مطالعات زبان خارجی است و در حال حاضر یک پایگاه مهم در کشور برای آموزش استعدادهایی در زمینه های مختلف مانند زبان های خارجی، فرهنگ، دیپلماسی، روزنامه نگاری، و کسب و کار بین المللی است.

پکن دانشگاهها

دانشگاه زبان و فرهنگ پکنخBeijing languange and culture university-北京语言大学 دارای بیشترین زبان آموز از تعداد زیادی از کشورهای جهان هست و این دانشگاه دارای بیشترین فارغ التحصیل چینی وخارجی در رشته زبان چینی است .

پکن دانشگاهها

دانشگاه اقتصادوتجارت بین الملل پکن-对外经济贸易大学-University of International Business and Economics-UIBE در حال حاضر با بیش از ۶۰سال تجربه تبدیل به یک دانشگاه چند رشته تخصصی در زمینه های اقتصاد، مدیریت، علوم انسانی، علوم حقوقی در موضوعاتی مانند تجارت بین المللی، قوانین بین المللی ، امور مالی، مدیریت کسب و کار و زبان های خارجی (زبان های کسب و کار) شده است.

پکن دانشگاهها

دانشگاه پست و مخابرات پکن-beijing university of posts and telecommunications-北京邮电大学؛ واقع در منطقه Haidian یکی از دانشگاه های برتر چین در خصوص علوم مخابرات و کامپیوتر می باشد. این داشنگاه به همراه دانشگاه های برتر چین یکی از ستون های اصلی در زمینه مخابرات و علوم کامپیوتر است. هر چند دانشگاه در مقایسه با دانشگاههای دیگر چین کوچک بوده و تنوع رشته ای زیادی ندارد.

پکن دانشگاهها

دانشگاه بیهانگ- 北京航空航天大学-Beihang University به عنوان دانشگاه هوانوردی و فضانوردی پکن شناخته می شود، این دانشگاه مختصرا به نام (BUAA) نامیده می شود، که در سال 1952 با مساحت بیش از 100 هکتارتاسیس شد و هم اکنون یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی دولتی در کشور چین است. این دانشگاه در گرایش های علوم مرتبط با هوا و فضا در رتبه اول در چین قرار دارد.

پکن دانشگاهها

میدان تیان ان من یکی از مشهورترین و جنجالی ترین میادین شهر پکن که شاهد رخدادهای گوناگونی بوده است ولی اکنون به مکانی برای بازدید گردشگران تبدیل شده است. اطراف این میدان ابنیه مهم تاریخی همچون مجموعه کاخ‌های شهر ممنوعه، پل‌های «جین شوی» (آب طلایی) و دیوار سرخو مجلس چین واقع شده‌است.

پکن گردشگری

نمایش 20 از 63 آیتم