نمایش 20 از 11 آیتم

قاچاق گمرکی چیست؟ دراینجا قصد داریم به نحوه وارداتی که از‌نظر‌ گمرک قاچاق نامیده میشود را معرفی نماییم

مشاغل

روزانه فارسی زبان های متعددی برای امور مختلف به کشور پهناور چین سفر می نمایید که در این میان برای انجام امور و فعالیت های شان نیازمند یک مترجم زبان چینی می باشند اما یکی از دغدغه های مسافران انتخاب درست و مناسب یک مترجم برای امورشان می باشد که علاوه انجام صحیح و بی نقص امور ترجمه کمترین هزینه را برای آنها داشته باشد البته استخدام یک مترجم زبان چینی در اصل نه تنها ایجاد هزینه نمی باشد بلکه در هزینه هایتان نیز صرفه جویی کرده اید زیرا با یک مترجم حرفه ای علاوه بر انجام امور ترجمه به مانند یک مشاوره

مایشگاهی مشاغل گردشگری

مسعود و علیرضا موسس شرکت فرهنگی ورزشی هنری برادران اژدهای فارسی می باشند. اگرچه آنها هم اکنون در حال تحصیل در مقطع دکتری هستند با این حال بدون هیچ تاملی برای رسیدن به آرزوهایشان اقدام کردند و پس از تحمل سختی های فراوان در سال ۲۰۱۷ موفق به ثبت شرکت خود شدند و در حال حاضر دارای دو شعبه ورزشی در شهر پکن می باشند.

پکن مشاغل

در هفته گذشته، دولت چین اعلام کرد که همه شرکت ها و افراد نیاز دارند که بیمه اجتماعی(社会保险) بشوند و خارجی ها نیز ملزم به خریداری این نوع از بیمه شده اند. اما چرا خارجی های مقیم چین نیاز به خرید بیمه اجتماعی در چین می باشند؟*

اگر شما در چین مشغول به کار می باشید، شما ملزم به خرید بیمه اجتماعی هستید. که درواقع این بیمه "پنج گواهی در یک گواهینامه" است.که شامل بیمه پزشکی (Medical Insurance)، پرداختی برای بازنشستگی(pension)، بیمه بیکاری، بیمه حوادث در کار و بیمه زایمان(Maternity) است.

تجاری مشاغل

بعضی از موسسه های گردشگری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کلاس های تور لیدری برگزار می کنند اگر در آزمون هایی که در این موسسه ها گرفته می شود و همچنین در آزمون جامع سازمان میراث فرهنگی و مصاحبه شفاهی زیبان قبول شوید در این صورت به شما کارت تور لیدری داده می شود. مدت این کلاس ها ۶ ماه است. کارت تور لیدری باید سالی یک بار تعویض بشود.همچنین یک فرد تور لیدر با توجه به داشتن کارت تور لیدری از پرداخت هزینه ورود به مکان های دیدنی معاف هستند.

گردشگری مشاغل

گروه تولید:نشست فنی و تجاری تولیدکنندگان قطعات خودرو برزیل با حضور قطعه سازان ایرانی و برزیلی برگزار شد، ساسان قربانی، دبیرکل همایش بین المللی صنعت خودرو با ارائه آماری از فعالیت های صنعت خودروی ایران در چند سال گذشته و چالش هایی که این صنعت و فعالان این حوزه با آن دست به گریبان بوده اند، این مراسم را آغاز کرد.

تجاری مشاغل اخبار

ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک تهران با اشاره به دستورالعمل نحوه صدور گواهی فعالیت نمایندگان و شعب شرکت‌های خارجی عرضه‌کننده پوشاک در ایران که در اواسط سال 95 ابلاغ شد، گفت: واردکنندگان پوشاک پیش از این باید، درخواست واردات خود را در مرکز توسعه صادرات وزارت صنعت و معدن ثبت می‌کردند و سپس مطابق آن می‌توانستند کالای درخواستی خود را از گمرک ترخیص و به کشور وارد کنند.

تجاری مشاغل اخبار

به گزارش اکو ویژن به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، داده های آماری گمرک چین نشان می دهد صادرات اسباب بازی و وسایل ورزشی چین به ایران در سال 2016 که نخستین سال اجرای توافق هسته ای بوده با افزایش حدود 14 برابری نسبت به سال قبل از آن روبرو شده است.

تجاری مشاغل اخبار

اولین شرطی برای اخذ ویزای کار در چین این است که یک کارفرما وجود داشته باشددر صورت وجود شرایط و ملزمات مشخصی ، ویزای کار چین برای اخد اقامت به متقاضیان این مهم اعطا می شود در صورت اخذ اقامت بر مبنای ویزای کار(Z) اعضای خانواده آن کارمند خارجی نیز باید برای اخذ اقامت از ویزای S1 و S2 میتوانند استفاده کنند که البته لازمه این کار اینست که بتواند روابط خانوادگی موجودشان را اثبات کنید به عنوان نمونه مدارکی مانند گواهی تولد فرزند و یا گواهی ازدواج .

تجاری مشاغل

همواره ناآگاهی و ترس از امور اداری و کسب مجوزهای لازم موجب میشود که خیلی از افراد از انجام آن منصرف شوند، بدین منظور در این گزارش سعی کرده ایم به اختصار توضیحاتی را درباره فرایندهای مربوط به راه اندازی رستوران و کافی شاپ در چین را بیان نماییم.

تجاری مشاغل

این کارت ها به مانند نسل دوم کارت های شناسایی شهروندان چینی(身份卡-shenfenke) می باشند، این کارت های هوشمند حاوی یک تراشه است که در آن اطلاعات مربوط به هویت فرد خارجی در آن نگه داشته میشود، و این طلاعات در ایستگاه های راه آهن، فرودگاه ها، هتل ها و بانک ها قابل خوانده شدن و به اشتراک گذاری هستند، همچنین این کارت ها ضد جعل و کپی می باشند.

تجاری مشاغل اخبار

نمایش 20 از 11 آیتم