نمایش 20 از 16 آیتم

زندگی در شهرهای بزرگ جدا از جذابیت های زندگی شهر؛ پس مدتی فقدان گردش در طبیعت را ایجاد می کند اما شهر پکن با تمام وسعت و شلوغی اش در اطراف اش باغ های بزرگ میوه و سبزیجات وجود دارند که فرصت بازدید از آنها جذابیت های فراوانی دارد. در دو بازه زمانی مارچ تا می و سپتامبر تا اکتبر بهترین زمان برای انجام این کار هست، زیرا بسیاری از میوه ها در این ایام رسیده و اماده چیده شدن هستند.

پکن تفریحی غذا گردشگری شهرها

تخم هزار ساله با نام چینی پی دن-Pidan-皮蛋-Preserved Egg نوعی روش نگهداری بلند مدت تخم های مرغ و اردک و غاز است که بوسیله آهک و نمک پس مدتی خواص تخم عوض می شود و ماندگاری پیدا می کند.

غذا گردشگری

کوه " مِن شان-Mengshan Mountain -蒙山 " که در رشته کوه مِن دین Meng Ding Mountain قرار دارد، بیش از 2000 سال قدمت کشت چای دارد . گفته می شود یکی از حکمرانان عهد باستان برای کشف خواص دارویی گیاهان، گیاهای دارویی مختلفی را آزمایش می کرد. یک روز طی آزمایش یکی از گیاهان را چشید و مسموم شد و در بستر مرگ افتاد. به طور اتفاقی قطره ای آب از درخت چای به دهان او چکید و این قطره چای او را از مرگ نجات داد . از آن به بعد ، او شروع به کشت درخت چای کرد .

غذا فرهنگی

توفوی بدبویی که میان وعده مورد علاقه مردم چین است.

گردشگری غذا فرهنگی

اگر درفصل تابستان به چین سفرکردید حتما نودل سردرا امتحان کنیدو گرمای هوا را با این نودل سرد و دلچسب برای دقایقی فراموش کنید .

گردشگری غذا فرهنگی

رستوران زیبای و مجلل کافی شیرین در منطقه گوجی داش شهر ایوو به مدیریت جناب آقای فربد ابراهیمی کاشف در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است . این رستوران در متراژ ۱۷۵ مترمربع با ظرفیت پذیرایی همزمان ۷۵ نفر آماده ارایه خدمات به کلیه مهمانان و هموطنان عزیز می باشد. این رستوران در هفت روز هفته از ساعات ۵ تا ۱ بامداد پذیرای میهمانان عزیز است.

رستوران ایوو غذا

رستوران مجلل تهران در شهر گوانجو منطقه "جان شیدو"به مدیریت جناب آقای تیرداد در دو مجموعه مجاوریکدیگر قرار دارد. این دو مجموعه رستوران در کل متراژی حدود 200 مترمربع دارند که با ظرفیت پذیرایی همزمان 180 نفر و بالغ بر 30 نفر پرسنل آماده ارایه خدمات به کلیه مهمانان و هموطنان عزیز می باشد. این رستوران در هفت روز هفته از ساعات 11:00 تا 1:00 بامداد پذیرای میهمانان عزیز است.

غذا رستوران گردشگری

رستوران ایرانی زیبا و تماشایی فرزین در منطقه ..... شهر ایوو به مدیریت جناب آقای .... در سال .... تاسیس شده است . این رستوران در متراژ ...مترمربع با ظرفیت پذیرایی همزمان .... نفر آماده ارایه خدمات به کلیه مهمانان و هموطنان عزیز می باشد. این رستوران در هفت روز هفته از ساعات ... تا ... بامداد پذیرای میهمانان عزیز است.

ایوو تفریحی غذا رستوران

ساندویچی به یاد ماندی در رستوران Great Leap Brewing - 大跃啤酒 در شهر پکن که از سال 2010 شروع به فعالیت کرده و بیشتر مشتریان آن جوان های چینی علاقمند به فرهنگ غرب و خارجی های پکن می باشد.

پکن غذا

وان فو جینگ یکی از اصلی ترین خیابان های مراکز خرید در پکن می باشد. علاوه بر مراکز خرید این خیابان برای رستوران های مختلف و سرو غذاهای عجیب معروف است

گردشگری غذا پکن

بیحینگ کاو ( اردک بریانی) یا معروفترین( یکی از گرانترین بستگس به رستوران دارد ) غذای سنتی شهر پکن است.این غذا از جمل غذاهای هست که اکثر بازدید کنندگان از شهر پکن حتما آن را امتحان می کنند.اردک کبابی با طعم عالی در رستورانهایی با نام 北京烤鸭 beijing kao ya ارایه می شود.

گردشگری پکن غذا

نیو رو لا میمن از جمله غذاهایی هست که مردم چین از زمانهای قدیم استفاده می کردند. این غذای لذیذ با وجودظاهر خیلی ساده دارای سوپ با طعم خیلی خوشمزه است ممکن هست شما در ظاهر فقط نودل و سوپ و چند تیکه گوشت گوساله و گاهی چند تیکه ترب پخته شده مشاهده کنید ولی طعم این غذا خیلی خوب و به یادماندنی هست و برای ذایقه ایرانی مناسب

غذا گردشگری

باوزی از جمله غذاهایی هست که ریشه در فرهنگ مردم چین دارد. این غذا به طور متداول برای صبحانه صرف می شود و برای وعده هاب غذایی ناهار و شام هم صرف می شود و این غذا از نظر ظاهری خیلی به (من تو馒头 ) شباهت دارد

غذا

یکی از غذاهای معروف و رایج کشور چین که ریشه در فرهنگ مردم چین دارد جیاوزی یا همان دامپلینگ 饺子 jiao ziاست این غذا از جمله غذاهایی هست که مردم چین در جشنها و مهمانی ها و به خصوص در سال نو به عنوان غذای عید استفاده می کنند.

غذا

همه غداهای چینی را نمی توان سازگار با مزاج ایرانی دانست ولی در این میان غذاهایی هم وجودددارند که می توان گفت از طعم مطبوعی برخوردارندو ایرانیان داخل چین به طور روزمره در رستورانها استفاده میکنند. رستورنهای حللال که بیشتر انها برای شینگ جیانگ و خویی زو از اقلیتهای مذهبی چین هستند که مسلمانهای چین به شمار می روند .

غذا

پیتزایی غول آسا و خوشمزه در رستوران تیوب استیشن (tube station). شما می توانید انواع مختلفی از پیتزاهای گوشتی و غیر گوشتی را در سه سایز متفاوت به صورت ترکیبی به همراه نوشیدنی و سالاد سفارش دهید

پکن غذا

نمایش 20 از 16 آیتم