نمایش 20 از 11 آیتم

یکی از مشکلات عموم افراد خارجی در چین عدم وجود و یافت شدن داروهای متداول غربی یا شیمیایی در چین است در حقیقیت به خاطر قدرت و نفوذ طب سنتی چینی در این کشور، اکثر پزشکان ترجیح میدهند از داروهای گیاهی یا داروهای طب چینی برای بیماران تجویز نمایند و از این رو افراد خارجی گاهی برای خرید داروهای خیلی معمولی در چین دچار مشکل میشوند در ادامه سعی برآن شده است که به معرفی داروهای غربی (یا مشابه) موجود در چین بپردازیم.

طب

کدام داروها در چین یافت می شوند؟کدام داروها در چین یافت می شوند؟کدام داروها در چین یافت می شوند؟

طب

فتیله‌گذاری چگونه عمل می‌کند؟ گفته می‌شود که گرما و دود حاصل از گیاه دارویی برنجاسف سوزانده شده ، می‌تواند "یین" موجود در بدن را خارج کرده، meridian را گرم کرده و موجب گردش خون و "چی " به صورت روانتری جریان گردد. گفته می‌شود که گیاه دارویی بر نجاسف همچنین می‌تواند بخشی از بدن را از "چی" خلاص کند. دود برنجاسف از تاثیر آنتی بیوتیک و آرام‌بخش برخوردار بوده و گفته می‌شود که تاثیر پزشکی و درمانی آن یک محرک گیاهی برای افزایش جریان خون بوده و دمای بدن را افزایش می‌دهد.

طب

ازجمله خدمات این بیمارستان خدمات تمام تخصصی به کودکان، جراحی اطفال، رادیولوژی، بیهوشی و مراقبت های ویژه، کودک و روانپزشکی نوجوان و آسیب شناسی می باشد. ویژگی های بیمارستان خدمات پکن کودکان به طور خاص برای کودکان و جوانان طراحی شده است. شایان ذکر است در این بیمارستان پزشکان توانایی صحبت به زبان انگلیسی رو دارند . پیش بینی میشود که یک ثبت نام و ویزت و چکاپ کامل کمتر 500 یوان هزینه داشته باشد.

پکن طب

تاریخچه استفاده از طب سوزنی در کشور چین به دوران نوسنگی بازمی‌گردد که در آن زمان از سنگ‌هایی نوک تیز به نام «بیان شی» استفاده می‌شد. سوزن‌های سنگی طب سوزنی مربوط به پنج هزار سال پیش توسط باستان‌شناسان در کشور چین کشف شده‌است.

طب

طب سوزنی با تحریک نقاطی در 14 مسیر انرژی بدن، جریان حیاتی انرژی را آزاد می کند. دانشمندان می گویند، فرو بردن سوزن ها در بدن باعث آزاد شدن هورمون آندورفین (ضددرد طبیعی) و افزایش جریان خون و تغییر فعالیت مغز می شوند.

طب

ماساژ( یا مالش) روشی که روی مجراهای اصلی و فرعی و رگ های خون انسان و نقاط مناسب بدن و محل های معین انجام می شود و با انجام آن به درمان و یا از ابتلا به بیماری ها جلوگیری و به سالم سازی بدن کمک می شود

طب

طب سوزنی یکی از روشهای طب سنتی چینی که در آن بوسیله فروبردن سوزن نازک به درون بدن درمان را انجام میدهد . طب سوزنی یک جزء کلیدی از طب سنتی چینی (TCM) است. طیف متنوعی از نظریه های طب سوزنی اغلب برای تسکین درد استفاده می شود، هر چند برای درمان خیلی از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد . ال

طب

سنتی داروی گیاهی وگاهی با ترکیبات شیمیایی است که امروزه به طور جداگانه وبل نام داروی نتی چینی به بیماران ارایه می شود.داروی سنتی چینی ازهزاران سال پیش متداولترین روش برای درمان و پیشگیری بیماریها در کشور چین و کشورهای آسیایی مورد استفاده قرار گرفته شده است.

طب

جینسینگ داروی جوانی جینسینگ داروی جوانیجینسینگ داروی جوانیجینسینگ داروی جوانیجینسینگ داروی جوانی

طب

بادکش اندازی سنت همچنان رایج بادکش اندازی سنت همچنان رایج بادکش اندازی سنت همچنان رایج بادکش اندازی سنت همچنان رایج بادکش اندازی سنت همچنان رایج بادکش اندازی سنت همچنان رایج

طب

نمایش 20 از 11 آیتم