نمایش 20 از 14 آیتم

دانشگاه جیاتونگ شانگهای معروف به دانشگاه حمل و نقل شانگهای-上海交通大学-Shanghai Jiao Tong University، به طور مستقیم تحت نظر وزارت علوم چین تحت عنوان دانشگاه حمل ونقل، به طور مشترک توسط وزارت حمل ونقل چین و شهرداری شانگهای اداره میشود.

شانگهایی دانشگاهها

در سفر از هرکشور لذت خرید در آنجا وصف ناشدنی است ولی جدا از لذت خرید گاهی خریدی با هدف خاطره ای از فرهنگ و سفر مربوطه میتواند لذت شیرینی آن سفر را برای سال ها در ذهن بازدیدکنندگان نگه دارد. و برای بازدیدکنندگان از کشور چین این انتخاب خرید یادگاری و سوغاتی بسیار گسترده تر است. در اینجا قصد داریم سوغاتی ها و یادگاری های مرسوم از چین را معرفی نماییم.

پکن شانگهایی گوانجو هانگجو ووهان شنجن تفریحی فرهنگی گردشگری

در سفر از هرکشور لذت خرید در آنجا وصف ناشدنی است ولی جدا از لذت خرید گاهی خریدی با هدف خاطره ای از فرهنگ و سفر مربوطه میتواند لذت شیرینی آن سفر را برای سال ها در ذهن بازدیدکنندگان نگه دارد. و برای بازدیدکنندگان از کشور چین این انتخاب خرید یادگاری و سوغاتی بسیار گسترده تر است. در اینجا قصد داریم سوغاتی ها و یادگاری های مرسوم از چین را معرفی نماییم.

پکن شانگهایی گوانجو هانگجو ووهان شنجن فرهنگی گردشگری

از یکم آپریل ۲۰۱۷ افرادی که برای ویزای کار اقدام می نمایند باید مدارک بیشتری را نسبت به قبل تهیه نمایند از جمله اخذ و ارایه عدم سو پیشینه از کشور محل اقامت و کشورهایی که قبلا در آنها اقامت یا شهروند آنها بوده اند. لذا بعنوان نمونه یک ایرانی مقیم چین حداقل نیاز به دوتا گواهی عدم سوپیشینه دارد که یکی از دولت ایران و دیگری از دولت چین که طول دوران اقامتش را در هردوکشور پوشش دهد. بدین منظور سعی شده است در اینجا مراحل و مدارک لازم برای اخذ این دو گواهی را بیان نماییم.

دانشجویی تجاری پکن شانگهایی گوانجو شنجن

شهر آبی جوجیاجیائو -Zhujiajiao-朱家角 با جمعیت ۶۰ هزارنفری در 45 کیلومتری منطقه باند شانگهای-Waitan, 外滩 قرار گرفته است. در این شهر می‌توانید تجربه‌ای مشابه ونیز ایتالیا داشته باشید و از پل‌های قدیمی و قایق‌سواری در کانال‌ها لذت ببرید.شما به دو صورت میتوانید بازدید با قایق از شهر داشته باشید یک روش استفاده از کانال ها به وسیله قایق های gondolas های شش نفره است و روش دیگر چرخ بر روی دریاچه می باشد که این قایق ها برای ۳۰ دقیقه حدود ۴۰ تا ۶۰ یوان هزینه میگیرند.

تفریحی شانگهایی گردشگری

گردهمایی جاده ابریشم با حضورجناب رپروفسورفتوحی فیروز آبادی رییس دانشگاه صنعتی شریف و رایزن علمی ایران جناب دکترحجت وروسای دانشگاهی کشورهای جاده ابریشم دردانشگاه شانگهای در ۲۲ می ۲۰۱۷ برگزارمی گردد.

دانشجویی شانگهایی دانشگاهها فرهنگی استان ها

هواپیمای جت مسافربری C۹۱۹ ساخت کشور چین برای اولین بار بر فراز شهر شانگهای به پرواز درآمد.

تجاری شانگهایی اخبار

سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین در بیانیه ای ذکر نموده است که دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه جاری برابر با 19 ماه می در محل سفارت در شهر پکن به عنوان پایتخت و سه شهر دیگر این کشور برگزار می شود.بر این اساس علاوه بر سفارت ایران در پکن، سرکنسولگریهای جمهوری اسلامی ایران واقع در شهرهای شانگهای، گوانگ جو و هنگ کنگ نیز میزبان ایرانیان مقیم کشور چین برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری هستند. همچنین ساعت شروع انتخابات 8 صبح 29 اردیبهشت ماه و ساعت پایان نیز 18 می باشد.

پکن شانگهایی گوانجو اخبار

اخیرا برای غیر چینی ها مقیم چین شرایطی ایجادشده است که به وسیله یک توصیه نامه از طرف مقامات مسول منطقه آزاد تجاری شانگهای(FTZ) آنها میتوانند برای اقامت دائم در چین (گرین کارت) اقدام نمایند.این تغییرات در پی اجرای ده قانون از سوی وزارت امنیت عمومی (MPS)در زمینه سیاست ورود و خروج از چین اعلام شده است که طبق آن مقامات مسول منطقه آزاد تجاری شانگهای(FTZ) و منطقه ملی نوآوری جانگ جیانگ Zhangjiang؛ میتوانند با دادن توصیه نامه به کارمندان سطح بالا ی غیر چینی خوددر خواست گرین کارت نمایند

تجاری شانگهایی ویزا

دیزنی لند شانگهای یکی از بزرگتربن مراکز تفریحی شانگهای است که توریستهای بسیاری را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند .

تفریحی شانگهایی گردشگری

نمايشگاهى از آثار هنرى و صنايع دستى نفيس ايرانى در شانگهاى برگزار شد. اين نمايشگاه كه پنجاه و هفتمين دوره از نمايشگاههاى آثار هنرى است كه در گالرى شركت دنياى نوى شانگهاى برگزار ميشود

فرهنگی شانگهایی اخبار

به گزارش فرانس پرس اولین ربات انسان نمای با ظاهر چینی به نام ” جیا جیا(Jia Jia)” در شهر شانگهای کشور چین رونمایی شد.جیا جیا در اوایل سال گذشته توسط یک تیم از مهندسین دانشگاه علم وفناوری چین رونمایی شد. نمونه ی اولیه ی آن دوشنبه نهم ژانویه در کنفرانس اقتصادی در مرکزی با عنوان آینده مالی شانگهای(Shanghai's futuristic financial centre) رونمایی شد.

اخبار شانگهایی

برج جین مائو در 88 طبقه و به ارتفاع 420 متر سومین آسمان خراش بلند چین است. این برج نیز مانند سایر مراکز مهم تجاری همچون برج تجارت جهانی در حال ساخت شانگهای در منطقه جدید پودونگ قرار دارد.

گردشگری تفریحی شانگهایی

این شهر یکی از مهم‌ترین بنادر چین به حساب می‌آید. شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت. رابط میان چین و دنیای خارج. شهری که حزب کنونی چین در آن پایه‌گذاری شد. به شهر جنگل آسمانخراشها معروف است. شهر روشنفکری و کارگری با ۲۵ دانشگاه و موسسه دانشگاهی. این شهر در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو در جنوب یانگ‌تسه قرار دارد با فاصله اندکی از اقیانوس آرام و نامش به چینی بر فراز دریا معنی دارد.

شانگهایی شهرها

نمایش 20 از 14 آیتم