نمایش 20 از 5 آیتم

اولین دانشگاه تحصیلات تکمیلی در چین به شمار میرود.در ژوئن 2112 ،این دانشگاه به نام UCAS تغییر نام داد و شروع به ثبت نام دانشجویان لیسانس برای اولین بار کرد. هدف این دانشگاه، رشد خلاقیت استعدادها در علم و تکنولوژی برای آیندهی ملت خلق چین عنوان شده است. این مجموعه به عنوان بزرگترین موسسه ی آموزشی تکمیلی چین وظیفه ی اصلی اش آموزش تکمیلی بوده است. این دانشگاه، در تمامی رشته های علوم و حدود ۹۰ درصد رشته های مهندسی صلاحیت اعطای مدرک ارشد و دکتری را دارا میباشد.

دانشگاهها بورس تحصیلی

گرفتن ویزای دانشجویی مستلزم داشتن دعوتنامه از دانشگاه هست. با داشتن ویزاهای دیگر از قبیل ویزای توریستی امکان ثبت نام در دانشگاه حتی در مقطع آموزش زبان چینی هم وجود ندارد. و باید حتما همراه دعوتنامه و دیگر مدارک به سفارت چین در ایران مراجعه نمایید.

بورس تحصیلی

موسسه ى كنفوسيوس در سال ٢٠٠٤ تاسيس شده و هدف اصلى اين موسسه توسعه زبان چينی در سرا سر جهان مى باشد. تبديل شدن چين به دومين قدرت اقتصادى جهان مستلزم برداشتن موانع بسيارى از جمله جهانى سازى پول رايج و زبان اين كشور است. وظيفه ي جهانى سازى زبان چينى بر عهده ى موسسه ى كنفوسيوس گذاشته شده است. نام كنفوسيوس بدين جهت براى اين موسسه انتخاب شده است كه كنفوسيوس خود آموزگارى بزرگ و معلم اخلاق بود

دانشگاهها بورس تحصیلی

واقع در نانجینگ (Nanjing University 南京大学)، چین، یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین موسسه آموزش عالی در چین است. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه مدرن در سال 1902 در اواخر سلسله چینگ تاسیس شد، وبه یک دانشگاه مدرن در اوایل۱۹۲۰تبدیل شد

دانشگاهها بورس تحصیلی

در راستای معرفی انواع بورس های و کمک هزینه های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور چین سعی نموده ایم به اختصار اطلاعات کلی را در این زمینه به اشتراک بگذاریم.

بورس تحصیلی

نمایش 20 از 5 آیتم