نمایش 20 از 13 آیتم

گردهمایی جاده ابریشم با حضورجناب رپروفسورفتوحی فیروز آبادی رییس دانشگاه صنعتی شریف و رایزن علمی ایران جناب دکترحجت وروسای دانشگاهی کشورهای جاده ابریشم دردانشگاه شانگهای در ۲۲ می ۲۰۱۷ برگزارمی گردد.

دانشجویی شانگهایی دانشگاهها فرهنگی استان ها

شهرهای بزرگ چین نظیر پکن با مشکل آلودگی شدید هوا مواجه هستند و این موضوع سبب نگرانی بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی حمایت از محیط زیست شده است.دولت چین اعلام کرد که قصد دارد با تولید گاز مصنوعی (SNG) و استفاده از آن برای محیط‌های اداری و مسکونی از شدت آلودگی هوا بکاهد.

پکن اخبار استان ها

استان ججیانگ در جنوبی ترین قسمت رودخانه یانگتسه و در نزدیکی شانگهایی از قطب های اقتصادی چین می باشد.

استان ها

استان گانسو (甘肅-Gansu) در غرب چین بین دو فلات تبت و هوآنگتو با تولیدات کشاورزی پنبه و کتان و گیاهان دارویی متعدد و مناطق طبیعی بکر می باشد

استان ها

آنهوئی (Anhui-安徽) استانی با پوشهای گیاهی متنوع در شرق چین با مرکزیت خفی می باشد. استان آنهوئی از لحاظ توپوگرافی منطقه ای کاملا متنوع است.دشت ها، کوهها و دریاچه های بسیار متعدد در این استان موجود است و با توجه به شرایط خاص جغرافیایی گستره وسیعی از محصولات کشاورزی در این استان کشت می شود.

استان ها

کشاورزی از صنایع بزرگ این استان میباشد و محصولات کشاورزی استان برنج و ذرت میباشد. این استان دارای منابع طبیعی بسیار فراروانی نیز می باشد. تمامی این پتانسیل ها به رشد اقتصادی بسیار سریع این منطقه کمک شایانی نموده است. آب و هوای جیلین موسمی با زمستانهای سرد و طولانی و تابستانهای گرم و کوتاه میباشد.میانگین دمای استان در ماه ژانویه بین 20 الی 14 درجه سانتیگراد است.

استان ها

استان (yunnan-云南) یوننان واقع در مناطق مرزی جنوب غرب چین با موقعیت منحصر به فرد در حقیقت دروازه یا دریچه ارتباطی با کشور های جنوب شرق آسیا و جنوب آسیا می باشد. این استان با دارا بودن منابع طبیعی متنوع وغنی به عنوان های "قلمرو گل وگیاه و حیوانات"،" قلمرو فلزات" ،و"قلمرو فلزات غیر آهنی" معروف می باشد.

استان ها

از لحاظ وسعت و نیز بزرگترین تولید کننده ترمه و شیر و گوشت درکشور چین، مغولستان داخلی سومین استان می باشد. کشف بسیاری منابع از قبیل ذغال سنگ و سایر منابع انرژی و فلزات در این استان باعث رشد اقتصادی مغولستان داخلی شده است .

استان ها شهرها

این استان از جنوب با جیلین ، از غرب با مغولستان داخلی ونیز از نواحی شمال و شرق با کشور روسیه هم مرز می باشد . این استان از جنوب با جیلین ، از غرب با مغولستان داخلی ونیز از نواحی شمال و شرق با کشور روسیه هم مرز می باشد . رودخانه Amur در نوار مرزی چین و روسیه در شمال واقع شده است و مرکز این استان Harbin می باشد .

استان ها

استان جی‌لین از شرق با کره شمالی و روسیه ، از شمال با استان هیلانگجیانگ، از جنوب با استان لیائونینگ و از غرب با مغولستان داخلی هم مرز میباشد. مرکز این استان شهرChangchun میباشد.

استان ها

استان جیانگشی در جنوب شرق چین و بخش جنوبی رود یانگتسه واقع شده و جمعیت ۴۳ میلیون نفر را در خود جای داده است. این استان دارای طبیعت بسیار زبیا با کوهای و رودخانه ها بسیار زیبا می باشد. جیانگشی مهمترین تولید کننده برنج ، الوار و گیاه بامبو می باشد. در کنار طبیعت زیبا توسعه سریع اقتصاد این استان موجب جذب موسسات مالی داخلی و خارجی جهت تاسیس شعباتی در این استان شده است .

استان ها

مرکز استان شهر شنیانگ ، بزرگترین شهراین استانمی باشد. از آن به نام " مثلث طلایی " هم یاد می شود. دریای زرد در جنوب این استان و استانهای پیونگان و چاگانگ کره شمالی در جنوب شرق و جیلین در شمال شرق و هبی در جنوب غرب و مغولستان داخلی در شمال غرب آن قرار دارد.

استان ها

استان هبی در شمال چین به معنای لغوی آن " شمال رود" می باشد در شمال رودخانه قرار دارد. مرکز این استان شهر Shijiazhuangمیباشد.

شهرها استان ها

نمایش 20 از 13 آیتم