نمایش 20 از 105 آیتم

مدیران شهری در چین با توجه به آلودگی هوا و تغییرات دما به سمت گرما یک گام بزرگ برای کاهش آلودگی برداشته اند. آنها مقرر نموده اند یک جنگل عمودی در نان جینگ مرکز استان جیانگ سو ساخته شود که علاوه بر زیبایی، هوای تازه و تمیز نیز برای شهروندان و گردشگران فراهم آورد.

اخبار

پکن ده ها هزار تاکسی را با خودروهای برقی جایگزین می کند. اما این جابجایی با دو مشکل بزرگ روبرو است یکی کمبود ایستگاه هایی شارژ برق و مدت زمان طولانی صف ها و مدت زمان شارژ ودیگر مشکل در خصوص هزینه بالای تعویض خودروهای عادی با خودرو های برقی است

پکن اخبار

شیائومی طیف وسیعی از محصولات را به بازار ارائه می دهد که از تلفن همراه و لپ تاپ گرفته تا خوراک پز و اسکوتر را شامل می شوند. حالا خبر رسیده که این شرکت چینی تلاش دارد حضورش در عرصه ورزش را مسجل نماید و در همین راستا یک جفت کفش هوشمند به نام 90 Minutes Ultra Smart Sportswear رونمایی کرد که طی همکاری اش با اینتل ساخته شده

اخبار

پروژه پمپاژ نفت تا 770 کیلومتر (480 مایل) از میانمار تا جنوب غربی چین که نزدیک به یک دهه است در حال ساخت می باشد آماده راه اندازی در آینده نزدیک است. در حال حاضر یک نفت کش بزرگ به نشانه افتتاح مسیر جدید تجارت نفت در نزدیک بندر کیاوک پیو لنگر انداخته است.

اخبار

برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران در پاویون ملی ایران در منطقه آزاد شانگهای چین برنامه ریزی شده. علی باقر نعمتی زرگران مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری، عصر روز گذشته 15 اسفند، در دیدار با هیئت اقتصادی و رسانه ای کشور چین که با هدف بررسی روش های همکاری های مشترک در بخش گردشگری پاویون ملی ایران تشکیل شده بود، گفت: «تأسیس پاویون ملی ایران در منطقه آزاد تجاری شانگهای به افزایش توان صادراتی کالا و خدمات ایران در بازار بزرگ و روبه رشد چین منجر می شود»

گردشگری اخبار

نمایش 20 از 105 آیتم