شرکت فرهنگی ورزشی هنری برادران اژدهای فارسی

مسعود و علیرضا موسس شرکت فرهنگی ورزشی هنری برادران اژدهای فارسی می باشند. اگرچه آنها هم اکنون در حال تحصیل در مقطع دکتری هستند با این حال بدون هیچ تاملی برای رسیدن به آرزوهایشان اقدام کردند و پس از تحمل سختی های فراوان در سال ۲۰۱۷ موفق به ثبت شرکت خود شدند و در حال حاضر دارای دو شعبه ورزشی در شهر پکن می باشند.

شرکت فرهنگی ورزشی هنری برادران اژدهای فارسی

 

** شرکت فرهنگی ورزشی هنری برادران اژدهای فارسی**

مسعود و علیرضا موسس شرکت فرهنگی ورزشی هنری برادران اژدهای فارسی می باشند. آنها به خاطر رویاهایشان سه سال پیش  به کشور چین سفرکرده اند. آنها آرزوهای بزرگی در سر داشتند که بخاطر رسیدن به آنها از هیچ کوشش و سختی دریغ نکردند. اگرچه آنها هم اکنون در حال تحصیل در مقطع دکتری هستند با این حال بدون هیچ تاملی برای رسیدن به آرزوهایشان اقدام کردند و پس از تحمل سختی های فراوان در سال ۲۰۱۷ موفق به ثبت شرکت خود شدند و در حال حاضر دارای دو شعبه ورزشی در شهر پکن می باشند.

نام شرکت آنها الهام گرفته از کشور محل زندگی و کشور رویاهایشان و همدلی دو برادر می باشد. اژدها نمادی زیبا از کشور چین و فارسی گنجینه ای قوی در ایران می باشد و در نهایت برادر، واژه ای که نه تنها به معنای برادر بلکه همدلی و همراهی آنها را برای رسیدن به آرزوهایشان را نشان می دهد. شاید بزرگترین عامل  پیشرفت آنها، بودنشان کنارهم برای رسیدن به آرزوهایشان بود. آنها علاقه مند به وسعت دادن کار خود هستند و از تمامی علاقه مندان به کارهای ورزشی دعوت به همکاری می کنند و همچنین از تمام کسانی که علاقه مند به ورزش هستند برای داشتن بدنی سالم، دعوت به محلق شدن به گروه ورزشی برادران اژدهای فارسی می کنند.


 

 

برچسب ها: پکن  مشاغل 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1