طریقه ساختن اکانت پی پال-PayPal در چین

پی‌پال- PayPal یک سامانه انتقال وجه و کیف پول الکترونیکی بین المللی است. سامانه‌ی پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و مبتنی برحساب شما در این سامانه بصورت آنی ممکن می‌سازد. افرادمقیم چین به روشی که در ادامه نشان داده شده است میتوانند در این سامانه ثبت نام و از خدمات آن بهره ببرند.

طریقه ساختن اکانت پی پال-PayPal در چین

 

پی‌پال - PayPal چیست؟

پی‌پال- PayPal یک سامانه انتقال وجه و کیف پول الکترونیکی بین المللی است. سامانه‌ی پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و مبتنی برحساب شما در این سامانه بصورت آنی ممکن می‌سازد. گستردگی و مقبولیت این سامانه بین سایت‌های اینترنتی و کاربران ناشی از هزینه‌های اندک آن در قبال خدمات، کاربرد آسان و امکانات کم‌نظیر آن است.یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند. امروزه پی‌پال در ۱۹۰ بازار فعالیت می‌کند و بیش از ۲۳۲ میلیون حساب دارد که بیش از ۸۷ میلیون آن فعال هستند. پی‌پال به مشتریان اجازه می‌دهد تا به ارسال، دریافت و نگهداری پول در ۲۴ ارز مختلف بپردازند. پی‌پال در ۲۱ کشور دفتر منطقه‌ای دارد.

طریقه ساختن اکانت پی پال در چین

پیش نیاز:

• به هیچ عنوان از اکانت پی پالی که قبلا ساخته اید و در ایران از آن استفاده کرده اید در این زمینه استفاده ننمایید و حتما اکانت جدید بسازید

• از اکانت جدید در ایران استفاده ننمایید زیرا که در این صورت احتمال ایجادمشکل رو اکانت شما وجود دارد (حتی با VPN هم در ایران استفاده ننمایید)

• در حاضر کارتهای بانکی ICBC و ABC با آنکه متصل میشوند و در پرداخت دچار مشکل میشوند اما کارت بانک construction تا کنون کار کرده است(25 می 2017)

مراحل:

1.انتخاب گزینه ثبت نام (signup-注册)

یک

2.انتخاب گزینه create individual account-创建个人账户

دو

3.تکمیل مشخصات کاربری

یک

4.برای وارد کردن اطلاعات بانکی ابتدا این صفحه ظاهر میشود که پس از تایپ شماره بانکی union card، به صورت شکل 5 تغییر خواهد کرد.

یک

5.تکمیل این فرم با شماره کارت بانکی و شماره موبایل

یک

6.وارد نمودن تاییدیه موبایلی دریافتی

یک

7.اکنون اکانت پی پال و بهمراه اتصال به کارت بانکی تان ساحته شده است

 

 

برچسب ها: دانشجویی  تجاری 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1