خرید انواع سنگ های قیمتی و تزئینی بازار شی لی خه-ShiLiHe-十里河

در چین انواع صنایع دستی حاصله از سنگ های قیمتی و تزئینی وجود دارد که معروف ترین بازار در شهر پکن بازار عمده و خرده فروشی انواع سنگ های قیمتی و تزئینی بازار شی لی خه-ShiLiHe-十里河 است در آنجا محصولات

یشم - 玉石yù shi-Jade

مینا کاری-Cloisonne-- jǐng tài lán-景泰蓝

انواع سنگ های قیمتی و تزئینی به مانند سنگ عقیق و فیروزه و مرمر و دیگر سنگ های آنتیک و دکوراتیو برای طراحی دکوراسیون داخلی بکار میروند پیدا میشود.

خرید انواع سنگ های قیمتی و تزئینی بازار شی لی خه-ShiLiHe-十里河

 

در چین انواع صنایع دستی حاصله از سنگ های قیمتی و تزئینی وجود دارد که معروف ترین بازار در شهر پکن بازار عمده و خرده فروشی انواع سنگ های قیمتی و تزئینی بازار شی لی خه-ShiLiHe-十里河 است در آنجا محصولات زیر را میتوانید پیدا نمایید

یشم - 玉石yù shi-Jade

یشم به عنوان پادشاه سنگهای قیمتی است و بیش از 5000 سال قدمت دارد که به عنوان مجسمه ای مسعود و نیک بخت در راه خدایان قرارداده می شد. در ززمانهای گذشته مردم لباسی به شکل jade به تن می کردند که نشان دهنده موقعیت افراد جامعه بود.از این مجسمه که سمبلی از چین است به شکلهای متفاوت وجود دارد.

مینا کاری-Cloisonne-- jǐng tài lán-景泰蓝

همچنین به نام Enamelیا همان مینا کاری ایرانی نیز می باشد.یکی از هنرهای مسگری چین است که اولین بار در زمان سلسله (Yuan1271-1368)بوجود آمد.این محصول ترکیبی از مس و ظروف چینی است که بر روی مس کشیده شده و دارای اشکالی بسیار زیبا و ظریف است.

Dough Figurine--面人 miàn rěn

پیکرهای خمیری یکی از هنرهای دستی برای اثبات کیفیت کار هنرمندان چینی است.سابقه ساخت این پیکره ها به 1340 سال قبل می رسد.این مجسمه های زیبا و رنگارنگ از مواد اولیه ای مانند گل برنج چسبنده مخلوط شده با رنگ و سایر مواد چسبنده ( در گذشته عسل ) ساخته می شود.

کنده کاری بر روی عاج فیل- Ivory Carving - yá diāo-象牙雕刻

هنر کنده کاری بر روی عاج فیل با سابفه ای 3000 ساله در چین است. هنر و تکنیک عالی هنرمندانچینی همراه با تصورات ذهنی به همراه هنر گردش چاقو جان تازه ای به آنها داده است.این هنر به عنوان اثری نفیس و هنری ازسرزمین چین مورد علاقه تمامی گردشگران است.

Snuff Bottles with Pictures inside -- nèi huà hú نوعی از شیشه های رنگی است که در داخل آنها اشیاء رتگی و زیبا از جنس سنگ,عقیق,کریستال و یا سایر مواد قرار می دهند.


آدرس- در این منطقه چندین بازار وجود دارد:

۱. خط ۱۰ ایستگاه مترو ی 十里河-shilihe خروجی D 程田古玩城美术馆俱乐部

۲. 象阁缅甸翡翠专卖店

۳. خط ۱۰ ایستگاه مترو ی 十里河-shilihe خروجی A و طی کردن ۱۰۰ متر بطور مستقیم و سپس عبور از یک سه راه و سپس عبور از چهارراه

۴. خط ۱۰ ایستگاه مترو ی 潘家园

 

 

برچسب ها: تجاری  پکن  گردشگری 

پست های مشابه

 

تمامی حقوق برای سایت دروازه ایران و چین محفوظ می باشد
京ICP备16062481号-1